KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502727
nr 950 2727
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), signerad, "brunett vänd åt vänster" 43x36, (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:22:35
22/3 18:48:31
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning